X Zamknij
Infoart Karol Szczepankiewicz
62-400 Słupca, Berlinga 5
tel. 728 386 576, infoart[at]infoart.com.pl
czynne: pn-pt 9-17, sobota 10-13
 

kilka słów o firmie

 • Witaj na stronie infoart. Zajmujemy się reklamą zewnętrzną, projektowaniem grafiki reklamowej i jej drukiem, tworzeniem stron internetowych oraz frezowaniem numerycznym.

  W naszej ofercie  znajdują się kompleksowe rozwiązania w zakresie oznakowania firm i instytucji - wykonujemy szyldy, banery, oklejamy witryny i pojazdy w różnych technikach, realizujemy nietypowe realizacje w zakresie obróbki tworzyw sztucznych  takich jak cięcie, frezowanie, gięcie, tłoczenie i grawerowanie. Jesteśmy producentem liter przestrzennych z różnych materiałów i technikach, podświetlanych bryłowo oraz krawędziowo za pomocą modułów led.

  Zajmujemy się również poligrafią, projektujemy i drukujemy w różnych technikach i nakładach. Gwarantujemy niepowtarzalne i estetyczne projekty. W naszej ofercie znajdują się: wizytówki, foldery, teczki ofertowe, plakaty.

  Tworzeniem stron i sklepów internetowych zajmujemy się od początku działalności firmy, nasze projekty charakteryzują się przejrzystością oraz podążają za aktualnymi trendami. U nas każda strona kompatybilna jest z popularnymi przeglądarkami oraz urządzeniami (strony responzywne). Bazujemy na popularnych rozwiązaniach cms takimi jak joomla, wordpress, drupal, magneto, osCommerce... jak i na indywidualnych silnikach stron. Wykonujemy strony statyczne i animowane za pomocą technologi flash i skryptów java.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Reklama zewnętrzna i identyfikacja Twojej firmy

 • Sposób oznakowania Twojej firmy w znacznym stopniu wpływa na spostrzegania jej przez potencjalnego  klienta oraz powinna wywoływać pozytywne skojarzenia z Twoimi usługami. Nie pozwolimy, aby Twoja reklama zewnętrzna była "nijaka". Sprawimy, że oprócz przekazu informacyjnego będzie wyróżniała się na tle konkurencji i przyciągnie więcej klientów do Ciebie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy się do aktualnych potrzeb, ale patrzymy w przyszłość, abyś zawsze był o krok przed konkurencją. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania w dziedzinie reklamy zewnętrznej takie jak szyldy, kasetony, litery przestrzenne ze styroduru lub plexi, aluminium, drewna, banery, potykacze oraz szeroki wybór gadżetów reklamowych - kubki, otwieracze, zapalniczki, długopisy, upominków, znakowania odzieży za pomocą termotransferu z folii flex i flock lub sitodruku itp.

Druk i grafika reklamowa

 • Pierwsze spotkanie z Twoją firmą w "realu" następuje przez materiały drukowane takie jak ulotka, katalog, wizytówka... Mądre powiedzenie mówi "Nie oceniaj książki po okładce", ale to okładka w dużej sprawia, że bierzemy książkę do ręki. Sprawimy, że przez niepowtarzalną, przejrzystą i estetyczną szatę graficzną klient będzie wiedział, że ma do czynienia z firmą kładącą duży nacisk na jakość oferowanych usług lub produktów. Kładziemy nacisk na czytelność i intuicyjność wszelkich materiałów drukowanych. Już nie będziesz musiał wstydzić się przy wyciąganiu Swojej wizytówki na spotkaniu, jej gramatura oraz jakość wykonania pozostawi niezatarte pozytywne wrażenia. Przekazując katalogi ze swoimi produktami potencjalnym odbiorcom będziesz miał pewność, że znajdują się tam informacje o twoich usługach podane w sposób przejrzysty, atrakcyjny i merytoryczny. Jeżeli preferujesz pierwszy kontakt z klientem, przez dostarczenie ulotek z ofertą to ważne jest, by nie była to kolejna broszurą w skrzynce na listy. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana ulotka, to klucz do sukcesu. Gwarantujemy, że każdy materiał drukowany będzie spójny i atrakcyjny dla klienta pod każdym względem.

Strony i sklepy internetowe

 • Dzisiaj mało kto wyobraża sobie funkcjonowanie firmy bez strony internetowej. Strona internetowa powinna być wykonana w sposób atrakcyjny oraz intuicyjny. Przy wykonywaniu strony internetowej skupiamy się na aktualnych trendach zachowując indywidualny charakter projektu, a równocześnie kładziemy nacisk na funkcjonalność i intuicyjność strony. Jesteśmy na  bieżąco z podstawowymi technologiami potrzebnymi do realizacji stron internetowych takich jak: programowanie PHP, JS, kodowanie HTML i CSS oraz tworzymy lub modyfikujemy aplikacje  i zaawansowanie formularze na strony internetowe. Realizujemy proste strony internetowe, szablony allegro, sklepy internetowe po zaawansowane aplikacje bazodanowe. Oprócz języków programowania dla aplikacji webowych jesteśmy wstanie wykonać oprogramowanie w rożnych językach programowania oraz napisać złożone makra do pakietu Office za pomocą VBA.

Frezowanie CNC i grawerowanie

 • Frezowanie numeryczne to proces polegający na obróbce materiału za pomocą maszyny sterowanej komputerowo. Doświadczenie zdobyte w zakresie programowania maszyn cnc oraz parametrów przy frezowaniu różnych materiałów pozwala nam uzyskać praktycznie każdy kształt z materiałów takich jak  plexi, poliwęglan, pcv spienione i twarde, ABS, drewno, sklejka, mdf, aluminium, miedź... dodatkowo zajmujemy się gięciem tworzyw, co w sumie daje możliwości wykonania złożonych liter i brył z plexi. Dodatkowo zajmujemy się grawerowaniem laminatów z tworzyw oraz metalowych używanych jako tabliczki informacyjne, przydrzwiowe, opisowe lub znamionowe np. tabliczki opisowe kabli wg norm Energa Operator, Enea czy PGE.  

litery przestrzenne || litery z pcv, pleksi, styroduru, drewna...

Infoart jest producentem liter przestrzennych. Dzięki ploterowi cnc przystosowanym do frezowania oraz cięcia termicznego  potrafimy wykonać dowolny kształt z wielu materiałów np. styrodur (XPS), plexi (PMMA), wszelkich tworzyw sztucznych typu PCV, ABS... metali lekkich oraz drewna. Najczęściej jednak spotykaną formą są litery ze styroduru. Dzięki malowaniu markowymi i sprawdzonymi farbami  w różnych technikach i kolorystyce jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. Litery przestrzenne ze styroduru wykonujemy na dwa sposoby: przez cięcie ploterem termicznym - wtedy bez dodatkowego szpachlowania widoczne są wejścia w w literach z "otworem np. "O"  lub za pomocą frezowania cnc - wtedy litery nie mają śladu po wejścia w otwór, natomiast wewnętrzne kąty mają widoczny promień uzależniony od średnicy użytego frezu. Osobnym segmentem jest tworzeniem liter blokowych podświetlanych-wykonujemy je w dwojaki sposób: boki z taśmy aluminiowej, a lico z plexi oraz w całości termo formowane z plexi. Do podświetlenia stosujemy tylko markowe zasilacze oraz diody led spełniające polskie normy.

 Wzornik kolorów liter ze styroduru

 
Capuccino ac-007
 
łososiowy ac-022
 
sahara ac-034
 
kremowy ac-021
 
jasna pistacja ac-016
 
biszkoptowy ac-003
 
mango ac-024
 
słomkowy ac-035
 
bananowy ac-001
 
jasna mięta ac-015
 
jasny beż ac-017
 
miodowy ac-026
 
morelowy ac-027
 
cytrynowy ac-011
 
oliwkowy ac-029
 
kawowy ac19
 
cynamonowy ac-010
 
piaskowy ac-031
 
żółty ac-040
 
zieleń mchu ac-037
 
bawarka ac-002
 
ceglasaty ac-008
 
jasny melon ac-018
 
pomarańczowy ac-030
 
koniczyna ac-020
 
ciemny orzech ac-009
 
mahoniowy ac-023
 
brzoskwiniowy ac-005
 
popielaty ac-032
 
zielone jabuszko ac-038
 
Czekoladowy ac-013
 
Rubin ac-033
 
bursztyn ac-006
 
niebieski ac-028
 
zielony ac-039
 
brązowy ac-004
 
czerwony ac-014
 
miedziany ac-025
 
czarny ac-012
 
zielony bukietowy ac-036

reklama słupca, strony internetowe, frezowanie, strony www, oklejanie pojazdów, tanie strony www, banery, wizytówki, ulotki

reklama słupca, strony internetowe, frezowanie, strony www, oklejanie pojazdów, tanie strony www, banery, wizytówki, ulotki, szyldy tablice reklamowe,