X Zamknij
Infoart Karol Szczepankiewicz
62-400 Słupca, Berlinga 5
tel. 728 386 576, infoart[at]infoart.com.pl
czynne: pn-pt 9-17, sobota 10-13
 

kilka słów o firmie

 • Witaj na stronie infoart. Zajmujemy się reklamą zewnętrzną, projektowaniem grafiki reklamowej i jej drukiem, tworzeniem stron internetowych oraz frezowaniem numerycznym.

  W naszej ofercie  znajdują się kompleksowe rozwiązania w zakresie oznakowania firm i instytucji - wykonujemy szyldy, banery, oklejamy witryny i pojazdy w różnych technikach, realizujemy nietypowe realizacje w zakresie obróbki tworzyw sztucznych  takich jak cięcie, frezowanie, gięcie, tłoczenie i grawerowanie. Jesteśmy producentem liter przestrzennych z różnych materiałów i technikach, podświetlanych bryłowo oraz krawędziowo za pomocą modułów led.

  Zajmujemy się również poligrafią, projektujemy i drukujemy w różnych technikach i nakładach. Gwarantujemy niepowtarzalne i estetyczne projekty. W naszej ofercie znajdują się: wizytówki, foldery, teczki ofertowe, plakaty.

  Tworzeniem stron i sklepów internetowych zajmujemy się od początku działalności firmy, nasze projekty charakteryzują się przejrzystością oraz podążają za aktualnymi trendami. U nas każda strona kompatybilna jest z popularnymi przeglądarkami oraz urządzeniami (strony responzywne). Bazujemy na popularnych rozwiązaniach cms takimi jak joomla, wordpress, drupal, magneto, osCommerce... jak i na indywidualnych silnikach stron. Wykonujemy strony statyczne i animowane za pomocą technologi flash i skryptów java.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Reklama zewnętrzna i identyfikacja Twojej firmy

 • Sposób oznakowania Twojej firmy w znacznym stopniu wpływa na spostrzegania jej przez potencjalnego  klienta oraz powinna wywoływać pozytywne skojarzenia z Twoimi usługami. Nie pozwolimy, aby Twoja reklama zewnętrzna była "nijaka". Sprawimy, że oprócz przekazu informacyjnego będzie wyróżniała się na tle konkurencji i przyciągnie więcej klientów do Ciebie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy się do aktualnych potrzeb, ale patrzymy w przyszłość, abyś zawsze był o krok przed konkurencją. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania w dziedzinie reklamy zewnętrznej takie jak szyldy, kasetony, litery przestrzenne ze styroduru lub plexi, aluminium, drewna, banery, potykacze oraz szeroki wybór gadżetów reklamowych - kubki, otwieracze, zapalniczki, długopisy, upominków, znakowania odzieży za pomocą termotransferu z folii flex i flock lub sitodruku itp.

Druk i grafika reklamowa

 • Pierwsze spotkanie z Twoją firmą w "realu" następuje przez materiały drukowane takie jak ulotka, katalog, wizytówka... Mądre powiedzenie mówi "Nie oceniaj książki po okładce", ale to okładka w dużej sprawia, że bierzemy książkę do ręki. Sprawimy, że przez niepowtarzalną, przejrzystą i estetyczną szatę graficzną klient będzie wiedział, że ma do czynienia z firmą kładącą duży nacisk na jakość oferowanych usług lub produktów. Kładziemy nacisk na czytelność i intuicyjność wszelkich materiałów drukowanych. Już nie będziesz musiał wstydzić się przy wyciąganiu Swojej wizytówki na spotkaniu, jej gramatura oraz jakość wykonania pozostawi niezatarte pozytywne wrażenia. Przekazując katalogi ze swoimi produktami potencjalnym odbiorcom będziesz miał pewność, że znajdują się tam informacje o twoich usługach podane w sposób przejrzysty, atrakcyjny i merytoryczny. Jeżeli preferujesz pierwszy kontakt z klientem, przez dostarczenie ulotek z ofertą to ważne jest, by nie była to kolejna broszurą w skrzynce na listy. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana ulotka, to klucz do sukcesu. Gwarantujemy, że każdy materiał drukowany będzie spójny i atrakcyjny dla klienta pod każdym względem.

Strony i sklepy internetowe

 • Dzisiaj mało kto wyobraża sobie funkcjonowanie firmy bez strony internetowej. Strona internetowa powinna być wykonana w sposób atrakcyjny oraz intuicyjny. Przy wykonywaniu strony internetowej skupiamy się na aktualnych trendach zachowując indywidualny charakter projektu, a równocześnie kładziemy nacisk na funkcjonalność i intuicyjność strony. Jesteśmy na  bieżąco z podstawowymi technologiami potrzebnymi do realizacji stron internetowych takich jak: programowanie PHP, JS, kodowanie HTML i CSS oraz tworzymy lub modyfikujemy aplikacje  i zaawansowanie formularze na strony internetowe. Realizujemy proste strony internetowe, szablony allegro, sklepy internetowe po zaawansowane aplikacje bazodanowe. Oprócz języków programowania dla aplikacji webowych jesteśmy wstanie wykonać oprogramowanie w rożnych językach programowania oraz napisać złożone makra do pakietu Office za pomocą VBA.

Frezowanie CNC i grawerowanie

 • Frezowanie numeryczne to proces polegający na obróbce materiału za pomocą maszyny sterowanej komputerowo. Doświadczenie zdobyte w zakresie programowania maszyn cnc oraz parametrów przy frezowaniu różnych materiałów pozwala nam uzyskać praktycznie każdy kształt z materiałów takich jak  plexi, poliwęglan, pcv spienione i twarde, ABS, drewno, sklejka, mdf, aluminium, miedź... dodatkowo zajmujemy się gięciem tworzyw, co w sumie daje możliwości wykonania złożonych liter i brył z plexi. Dodatkowo zajmujemy się grawerowaniem laminatów z tworzyw oraz metalowych używanych jako tabliczki informacyjne, przydrzwiowe, opisowe lub znamionowe np. tabliczki opisowe kabli wg norm Energa Operator, Enea czy PGE.  

WYKLEJANIE POJAZDÓW I WTRYN SKLEPOWYCH || oklejanie folią wylewaną, OWV, ploterową...

Dobrze wyklejona witryna lub pojazd jest jedną z najskuteczniejszych form reklamowania swoich usług i towarów. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu wiemy jakiej technologii użyć do aplikacji na samochód lub witrynę sklepową. Sprawimy, że niezagospodarowana przestrzeń zacznie na zarabiać dla Ciebie. Stosujemy tylko markowe i sprawdzone produkty. Istnieje również aplikacji folii dostarczonych przez klienta jednak wtedy nie jesteśmy wstanie zagwarantować trwałości reklamy.

Oklejanie witryn folią ciętą ploterową

Elementy graficzne są wycinane za pomocą plotera. Zbędna folia zostaje usunięta. a Pożądana treść i grafika zostaje pokryta materiałem transportowym  umożliwiającym dokładną aplikację na podłożu. Dzięki możliwości łączenia różnych kolorów można uzyskać ciekawe efekty. Oprócz podstawowych kolorów wycinamy i aplikujemy folie odblaskowe, ozdobne, fotoluminescencyjne oraz nietypowe. Używamy folii marek Oracal, LG, 3M, co gwarantuje jakość i odporność  reklamy na warunki zewnętrzne.

Oklejanie witryn folią OWV

Folia OWV (One Way Vision) to perforowana folia z nadrukiem używana tam, gdzie chcemy wykonać aplikację reklamową na całej powierzchni witryny i równocześnie nie pozbawić pomieszczenia dostępu do światła zewnętrznego. Taka forma reklamy pozwala również zapewnić komfort izolacji od otoczenia zewnętrznego, ponieważ od środka widać co dzieje się na zewnątrz, a od strony ulicy widać tylko reklamę.

Pełne oklejanie  samochodu

Chcesz, żeby Twój samochód był rozpoznawany i zwracał uwagę? Pełne oklejanie pojazdu za pomocą folii wylewanej Ci gwarantuje taki efekt. Aby zachować jednolitość reklamy na pojeździe szyby tylne i boczne okleja się folią OWV. Świeże spojrzenie, dokładność w aplikacji z naszej strony sprawi, że taka forma reklamy będzie przynosić Ci wymierne korzyści i pozwoli pozyskiwać nowych klientów.

Częściowe oklejanie pojazdów

Podobnie jak w przypadku witryn, folia wycinana jest na ploterze i aplikowana na pojeździe. Reklama wykonana w ten sposób jest subtelna, ale równocześnie skuteczna. Ten typ oklejania skierowany jest dla firm, które używają samochodu zarówno w celach prywatnych jak i służbowych.

Naklejki magnetyczne

Zmieniasz często samochód? Masz sytuacje, w których reklama na pojeździe jest niepożądana? Rozwiązaniem dla Ciebie są naklejki na folii magnetycznej. W każdej chwili reklamę możesz sam usunąć z samochodu. Zastanawiasz się czy nie zgubię reklamy w trasie? Otóż nie, grubość podkładu magnetycznego może mieć grubość 2mm - taki  stosowany jest do wykonania podstawki pod plafon samochodów nauki jazdy. Grafika na folii może być cięta ploterowo lub nadrukowana. 

 

 

 

reklama słupca, strony internetowe, frezowanie, strony www, oklejanie pojazdów, tanie strony www, banery, wizytówki, ulotki

reklama słupca, strony internetowe, frezowanie, strony www, oklejanie pojazdów, tanie strony www, banery, wizytówki, ulotki, szyldy tablice reklamowe,